FirmastTootedTellimiskeskusEdasimüüjadKontaktKoostööinfoDokumendid ja kataloogid  ENG | RUS  
PÜSIKASUTAJA LOGIN
Nimi:
Parool:
  Registreeru
Unustasid parooli?

Falken toodete Maaletooja ja hulgimüüja Eestis!


Motoral Eesti AS on alustanud koostööd Sumitomo Rubber Industries Ltd´ga, suuruselt kuuenda rehvitootjaga maailmas, kes turustab oma toodangut Falken kaubamärgi all. Falken on tuntud nimi autospordi maailmas, olles alates 2001. aastast üks peasponsoritest kuulsal Nürnburgringi 24 tunni sõidul. Aastal 2015 saavutas Falken Motosport võistkond sellel prestiižsel võidusõidul Porsche 911 GT3 R-il sõites 3-nda koha. Kuid Autosport pole ainus, millega Falken on kuulsust kogunud. Falken´i rehvimudelid AZENIS FK453, ZIEX ZE914 ECORUN, Azenis FK510, Sincera SN832 jne, on pälvinud kõrgeid hinnanguid erinevatel rehvitestidel ning on ka mitmete autotootjate esmavalikuks (OE)  – VW Passat, VW Up, Seat Mii, Seat Ateca, Škoda Citigo, Jeep Compass.  

Falken valmistab suve- ja talverehve sõiduautodele, kaubikutele, SUV-idele, veoautodele, haagistele, bussidele. Kõik FALKEN rehvid vastavad ISO standarditele 9001, 16949 ja 14001. FALKEN arendab ja testib oma toodangut maailma kõige nõudlikeimas võidusõidusarjades, et saavutada lõpptulemus, mis tagab maksimaalse turvalisuse ning sõidurõõmu nii linnatänavatel kui ka maanteedel ja seda kõike äärmiselt mõistliku hinna eest. 

Uue rehvi väljatöötamine on pikk protsess, milles ühendatakse kogemused, katsetused ja uued materjali ning tootmistehnoloogiad, milleni on jõutud pikkade laboratoorsete uuringute käigus. Selle tulemuseks on rehvi täiuslik tasakaal – optimaalne märghaarduvus, täpne juhitavus kuival teel, suunakindlus suurtel kiirustel ja samal ajal ka madal veeretakistus ning väike sõidumüra.

Falken rehvidega naudid igat teel oldud hetke!


< tagasi

 ..
Motoral Eesti AS   Betooni 4a 11415 Tallinn   tel. 6 201 464