FirmastTootedTellimiskeskusEdasimüüjadKontaktKoostööinfoDokumendid ja kataloogid  ENG | RUS  
PÜSIKASUTAJA LOGIN
Nimi:
Parool:
  Registreeru
Unustasid parooli?

Motoral Eesti AS - Kontakt

Motoral Eesti AS - Kontakt


MOTORAL EESTI AS
Tala 6
11415 Tallinn
ESTONIA


Üldinfo:
Tel: +372 620 1464
Fax: +372 620 1422
e-mail:
info@motoral.ee


Müügiosakond avatud E-R 8.00 - 17.00. L,P suletud.
Ladu avatud, kauba väljastus:    E-R 8.00 - 18.00. L,P suletud.


 


 Müügiosakond : 


Klienditeenindus, tellimused  +372 620 1464  klient@motoral.ee


Aleksandr Rjaboi  + 372 620 1464  sass@motoral.ee


Madis Martinsoo  +372 620 1464 madis@motoral.ee


Janek Saarm  +372 620 1740   janek@motoral.ee 


Tootejuhid, kliendihaldurid:


Karl-Erik Lember   +372 620 1450, mob.: +372 501 5470  erik@motoral.ee


Ormes Tamm  mob.: +372 527 8963  ormes@motoral.ee


Egon Pähn   +372 620 1451, mob.: +372 508 4024  egon@motoral.ee 


Rein Remmelgas +372 621 3100, mob.: +372 523 0701 rein@motoral.ee


Kauri Tüvi +372 621 3889, mob.: +372 553 4250 kauri@motoral.ee


Rain Kivilo  +372 620 1466,  mob.: +372 506 2877  rain@motoral.ee


Erki Tiiman  +372 620 1494,  mob.: +372 5567 2367  erki@motoral.ee


Meelis Lepp  mob.: +372 514 3331  meelis@motoral.ee


Sten Pajuri  mob.: +372 506 3973  sten@motoral.ee


 Veoautode ja haagiste osade müük:


Jüri Reidla  +372 620 1500,  mob.: +372 507 6884  jyri@motoral.ee


Roland Lilium  +372 620 1469,  mob.: +372 511 7707  roland@motoral.ee


Heiki Rüngenen mob.: +372 512 5035  heiki@motoral.ee


Sander Rüngenen +372 620 1503  sander@motoral.ee


Siim Sild  +372 620 1465,  mob.: +372 502 9990  siim@motoral.ee


Mairo Männa  +372 620 1465, mob.:  +372 555 95426  mairo@motoral.ee


Martins Krumins   mob.: +372 505 8011  martins@motoral.ee 


 Raamatupidamine  :


Üld: raamatupidamine@motoral.ee


Meeli Meri  +372 621 2000, mob.: +372 518 5248  meeli@motoral.ee


Vahur Siniväli  +372 620 1501, mob.: +372 509 9400 vahur@motoral.ee


Laivi Kõre +372 620 1456, mob.: +372 503 7411 laivi@motoral.ee


Marge Tüvi +372 621 1464 marge@motoral.ee


Hooldus :


Tel: +372 624 4044 hooldus@motoral.ee


Raul Mets mob.: +372 512 3261 raul@motoral.ee


Riivo Jürimets mob.: +372 5305 5311 riivo@motoral.ee


 Ladu :


Tel: +372 620 1490


Rainer Raud,  Laojuhataja   mob.:  +372 558 3231  rainer@motoral.ee


Kristjan Salmu


Mattias Reigo


Kristjan Klais


Rivo Randla


 Autojuhid :


Priit Prööm  mob.: +372  5854 3975


Ricerdos Alfonsas Mockaitis  mob.: +372 5855 6830


 


Infot tellimuste täitmise kohta leiad  < s i i t >

 



 ..
Motoral Eesti AS   Betooni 4a 11415 Tallinn   tel. 6 201 464