FirmastTootedTellimiskeskusEdasimüüjadKontaktKoostööinfoDokumendid ja kataloogid  ENG | RUS  
PÜSIKASUTAJA LOGIN
Nimi:
Parool:
  Registreeru
Unustasid parooli?
»KONI
»BANNER
»MOTUL
»VATA
»PROGRIP
»TORIN
»PAGID
»MEGALITE
»KINNEGRIP
»WEWELER
»Chicago Pneumatic
»NARVA
»MGM
»DINEX
»SIIVONEN
»ROCKINGER
»PE- Peters GmBH
»MERITOR
»HALDEX
»BOSON
»MOTOPLAST
»KROWN
»PCW
»AIRTECH
»ROADSTAR
»Mototruck
»RUD-ketid
»TRICO
»AUTEC
»WSP ITALY
»A.P.A.C. a.r.l
»CRC
»KONTAKT CHEMIE
»BEWAG
»WORLD CLEAN
»HOLTS, SIMONIZ, REDEX
»RONAL
»ANZIO
»TRIUMF
»RENSI
»Schomäcker Federnwerk GmbH

Motoral Eesti AS - Tooted

KONIKONI
Ülemaailmse müügivõrgu ja tütarettevõtetega KONI on kõikjal tunnustatud kui juhtiv kvaliteetsete ja reguleeritavate amortisaatorite tootja. Range kvaliteedikontroll on üks tähtsamaid osasid KONI tootmisel. Kõik amortisaatorid läbivad peale kokkupanemist rangete nõudmistega kvaliteedikontrolli, mis põhineb SPC ja Taguchi tehnoloogial ja alles seejärel tohivad nad kanda kaubamärki. KONI kasutab F1 Vodafone McLaren Mercedes meeskond.

Lehe algusse

BANNERBANNER
Banner tooted on Euroopas hinnatud just pika eluea ja vastupidavuse poolest. Banner Batterien GmbH on enam kui 65-aastat tootnud autoakusid, AGS-akusid, veljetasakaale ja akutarvikuid.

Lehe algusse

MOTULMOTUL
MOTUL tegeleb kõrgekvaliteediliste määrdeainete ja tööstuskeemia tootmise ning turustamisega. MOTUL on päritolult Prantsusmaa firma mis nüüdseks on kasvanud multinatsionaalseks konserniks. Firma omab esindusi (edasimüüjaid) 70 riigis üle maailma. MOTUL on kuulus just oma võistluskasutusse mõeldud toodete poolest. 300V ja 800 Racing 2T tooted on tunnustatud nii moto- kui ka autospordi tiimide poolt. Aastal 2003 täitus firmal 150. tegevusaasta !

Lehe algusse

VATAVATA
VATA Tool Co Ltd. loodi eelmise sajandi viimase kümnendi alguses ühendades selle ajani iseseisvalt tegutsenud tööriistatehased. Toodetakse allhanke korras tööriistu mitmetele Eestiski tuntud brändidele. 90% toodangust eksporditakse USA-sse, Euroopasse, Aasiasse, Lähis-Itta ja Aafrikasse jne.

Lehe algusse

PROGRIPPROGRIP
Pro-Grip kaubamärki kandvad tööriistad on hinnatud abimeheks nii proffessionaalide, kui ka koduremondimeeste seas. Tooted on valmistatud India suurima tööriistavalmistaja poolt, kelle toodangut pakivad mitmed Eestiski tuntud kaubamärgid. Tööriistade valmistamisel kasutatakse korralikku stabiilse kavliteediga chrome-vanadium terasesegu mis tagab vastupidavuse.

Lehe algusse

TORINTORIN
Jiangsu Tongrun M & E Group Co., Ltd on korporatsioon mille üheks tootmisosakonnaks on TORIN-tooted. Tehas asub 291 000 ruutmeetrisel maa-alal. Korporatsioon kuulub kümne juhtiva Hiina masinatootja hulka. Kõikidel toodetel on Eestis vajalik sertifitseeringa ja märgistus.

Lehe algusse

PAGIDPAGID
Pagid kuulub TMD Friction Group'i mis tegeleb kvaliteetsete friktsioonmaterjalide tootmise ja turustamisega. OE ja järelturu tarbeks varuosasegmendis toodetakse järgmiseid meilgi tuntud kaubamärke: PAGID, TEXTAR, MINTEX, DON ja COBREQ. Kvaliteedilt kompromisse ei tehta ja sellest tulenevalt on Pagid on koos Textar'iga kvaliteetseimad kaubamärgid, mis on mõeldud klientidele kelle jaoks on tähtsaim just madal ekspluatatsioonikulu, mitte odavaim ostuhind!

Lehe algusse

MEGALITEMEGALITE
Megalite autopirnid tulevad meile Korea suurimalt pirnivalmistajalt, kes tarnib pirne ka kohalikule autotööstusele. Valmistamisel kasutatakse kvaliteetseid materjale ja uusimat valmistustehnoloogiat. Pirnid testitakse vibratsiooni ja ülepinge test- seadmetel. Tänu eeskujulikule vastupidavusele toodetakse pirne Euroopa juhtivatele pirnide tootjatele-pakkefirmadele.

Lehe algusse

KINNEGRIPKINNEGRIP
Kinnegrip valmistab pealisehituse detaile, tarvikuid ja elemente veokitele ning haagistele. Tootevalik on lai millest Motorali valikusse kuulub üle 2000 toote. Kuna Kinnegrip'i toodangu põhiosa moodustab just haagisevalmistajatele allhange, sellest tulenevalt on ka kõik järelturule müüdavad tooted originaaliväärsed.

Lehe algusse

WEWELERWEWELER
Weweler-Colaert on suurimaid rasketranspordi vedrude, nende detailide tootjaid.

Lehe algusse

Chicago PneumaticChicago Pneumatic
Chicago Pneumatic kaubamärgi alla kuuluvad suruõhutööriistad ja kompressorid, mis on konstrueeritud töötama rasketesse tingimustesse. Lisaks juhtivale disainilahendusele on Chicago Pneumatic teerajaja nii löökmehanismide kui ka tööriistade vastupidavuse osas.

Lehe algusse

NARVANARVA
Narva Speziallampen GmbH, NARVA pirnide tootja, asub Saksamaal Plauenis. Pirne on toodetud juba üle 50 aasta, halogeenpirnide valmistamise kogemust omatakse üle 30 aasta. Alates eelmise kümnendi keskpaigast kuulutakse PHILIPS-i kontserni.

Lehe algusse

MGMMGM
MGM on juhtivaid pidurisüsteemi detailide valmistajaid maailmas. Märkimisväärse osa toodangust moodustavad pidurikambrid, millest enamus on Motorali valikus koheselt ka saadaval.

Lehe algusse

DINEXDINEX
Dinex on juhtivaid rasketranspordi väljalaskesüsteemi detailide tootjaid Euroopas. Motorali valikusse kuulub üle 3000 erineva Dinex-toote alustades kalmbritest ja lõpetades summutipüttidega. Kaup tuleb meile Taani ja Läti tehastest.

Lehe algusse

SIIVONENSIIVONEN
Motoral Group'i kuuluv firma, kes on spetsialiseerunud kvaliteetautotarvikute müügile. Tootevalikus on üle 4000 toote mitmelt tuntud tootjalt! Siivose toodetel on Põhjamaa oludes järgi proovitud stabiilne kvaliteet. Kaup ostetakse otse tootjatehastest, mis tagab taskukohase hinna.

Lehe algusse

ROCKINGERROCKINGER
Rockinger valikust pakub Motoral Eesti AS haakeseadmeid ja nende remontkomplekte.

Lehe algusse

PE- Peters GmBHPE- Peters GmBH
PE (Peters) tooted tulevad Saksamaalt. Valik on kattev, alustades piduriregulaatoritest kuni piduriketaste/trummliteni välja. Motoral Eesti AS pakub PE valikust kettaid/trummleid, pööravõlle jm.

Lehe algusse

MERITORMERITOR

Lehe algusse

HALDEXHALDEX
Haldex on Rootsi pidurisüsteemi detailide tootja. Tooted on eeskujuliku kvaliteediga ja vastupidavad tänu millele kasutatakse viimaseid originaalpaigalduses ka autotootjate poolt. Motoral Eesti AS pakub peamiselt piduriregulaatoreid, õhukuivateid jm.

Lehe algusse

BOSONBOSON
Boson Co on üks Aasia juhtivaid raadiosidetarvikute tootjaid. Valikusse kuuluvad tarvikud mobiilsidest kuni autoelektroonikani. Motoral Eesti AS valikus pakume ca 100 erinevat Boson toodet.

Lehe algusse

MOTOPLASTMOTOPLAST
Motoplast on Motoral Group'i kuuluv firma, kes toodab valurotatsiooni meetodil erinevaid plasttooteid autotööstusele, kodumajapidamisele, jäätmekäsitlusele. Motoral Eesti AS pakub oma valikus prügikaste, veoautode poritiibu ja kütteöli mahuteid.

Lehe algusse

KROWNKROWN
KROWN on Kanada tootja Canadian Krown Dealers Inc kaubamärk. Oma 25 aastase ajaloo jooksul on pühendutud tipptasemel roostevastaste vahendite, määrdeainete, autohooldus- ning raske- ja eritehnika puhastuskemikaalide tootmisele, pannes erilist rõhku keskkonna- ja kasutajasõbralike toodete tootmisele. Põhja-Ameerikas on Krown enim tuntud Roostevastaste Keskuste poolest, omades Kanadas ja USA-s juba üle 250 Krown Korrosioonitöötlus Keskuse.

Lehe algusse

PCWPCW
PCW on juhtiv valuvelgede tootja Aasias. Päevas toodetakse üle 10 000 valuvelje, millest märkimisväärne osa tarnitakse autotootjatele originaalveljena. Replika velgi müüakse ka mitmetele Euroopa vahendajatele-tootjatele kes turustavad neid oma kaubamärgi all!

Lehe algusse

AIRTECHAIRTECH
Airtech on kõige laiema valikuga transpordivahendite õhkpatjade valmistaja Euroopas. Tootevalikus on üle 600 erineva õhkpadja/ padjatarviku. Tänu suurepärasele kvaliteedile vahendavad suur osa meilgi tuntud padjatootjad Airtechi tooteid.

Lehe algusse

ROADSTARROADSTAR
Roadstar on Motoral'i oma kaubamärk. Peamiselt pakume antud kaubamärgi all kõrge kvaliteediga autotarvikuid. Tootevalikusse kuulub üle 200 tootenimetuse alates summutiklambritest kuni lisatarvikuteni välja.

Lehe algusse

MototruckMototruck
Mototruck on Motorali oma kaubamärk. Antud tooted omavad kõrget kvaliteeti ja on oma hinnatasemelt taskukohased. Mototruck'i valik sisaldab peamiselt rasketranspordi varuosade pisitarvikuid alates mutritest/poltidest kuni vedrutarvikuteni välja!

Lehe algusse

RUD-ketidRUD-ketid
RUD on üks suuremaid kettide tootjaid Euroopas. 125-aastane valmistuskogemus ja pidev tootearendus, mis arvestab uusi tehnoloogiaid ning materjale, tagab juhtiva kvaliteedi! Meie kaudu saate kette autodele, veokitele, haagistele, eritehnikale, tõstukitele, sõjaväemasinatele, ATV-dele. Lisaks on võimalus tellida spetsiaalkette tõstevahenditele, tööstusele jne.

Lehe algusse

TRICOTRICO
Trico ja klaasipuhasti on sünonüümid. Aastal 1917, kui autod tuuleklaasiga varustati, alustas ka Trico klaasipuhastisüsteemide kaubanduslikku tootmist, tulemuseks tohutu panus liiklusohutusse, mis sillutas teed paljudele uuendustele ja täiustustele sõidukite projekteerimisel. Olles tõenäoliselt maailma juhtiv klaasipuhastajate tootja, tarnib Trico tänasel päeval kogu maailma autotööstusele üle 80 miljoni tooteühiku aastas. Tootevalikusse kuuluv ExactFit seeria hõlmab kõiki tavakasutuses olevaid klaasipuhastiharju, pakkudes kulutasuva ja analoogse asenduse enamike sõidukite originaalvarustuses olevatele harjadele, olles samas kõrgetasemeliste sooritusomadustega. Neoform?„¢ tootesarja turuletoomisega pakub Trico täieliku valiku nn. raamita klaasipuhasteid võrdväärseks asenduseks enamike sõidukite originaalvarustuses olevatele klaasipuhastitele. TX tootesari on esmaklassiline valik vastupidavaid klaasipuhasteid, mis sobivad veokitele, bussidele ja teistele kommertssõidukitele. Võttes originaalvarustuse tehnoloogiast parima, on need võimsa konstruktsiooniga klaasipuhastajad Trico valikust vastupidavaimad.

Lehe algusse

AUTECAUTEC
AUTEC valuveljed on täiuslik kobminatsioon innovaatilisest disainist ja kõrgetest kvaliteedi standarditest, loodud stiilsele ja enesekindlale autoomanikule.
AUTEC on tänaseks turul olnud üle 20 aasta ja teda iseloomustavad kaasaegsed tootmisprotsessid, mitmekesine tootevalik, täielikult välja arenenud kvaliteedikontrolli süsteem ning tarnekindlus.
Kõikide velgede valmistamiseks kasutatakse madalsurvevalu tehnoloogiat. Pärast 100% röngenkiirtega läbivalgustamist veljed kuumtöödeldakse, millele järgneb töötlemine kõrgtehnoloogilistes CNC puur-ja treipinkides.Seejärel viiakse läbi lekkekatsed. Täisautomaatsel värvimisliinil veljed eeltöödeldakse, krunditakse ja värvitakse pulbervärviga ning teostatakse lõplik pinnaviimistlus. Kõik tehased on sertifitseeritud vastavalt DIN EN ISO 9001 ja DIN 16948 kvaliteedijuhtimise süsteemile. Kõik Autec veljed on testitud ja sertifitseeritud TÜV ja KBA poolt
AUTEC'i valikusse kuuluvad valuveljed sõiduautodele, kaubikutele ja SUV tüüpi sõidukitele mõõtudes 13"-20".

Lehe algusse

WSP ITALYWSP ITALY
WSP ITALY on ainus originaali täpselt kopeerivate valuvelgede valmistaja maailmas, kes kvaliteedi garantiina on oma nime ja kaubamärgiga markeerinud nii toote kui pakendi, mis võimaldab identifitseerida iga velje. WSP ITALY valuveljed on nii mõõtude kui ka kuju poolest originaaliga identsed. Selle tagamiseks pööratakse suurt tähelepanu ka väiksematele detailidele, muuhulgas värvus ja originaalile vastav velje keskkapsel.
WSP ITALY veljed vastavad varuosade klassifikatsioonile BER (EC) Nr 1400/20002 ja on seega originaaliga võrdse kvaliteediga ja juriidiliselt võrdse staatusega varuosad. Teisisõnu öeldes on WSP valuveljed originaaliga ideaalselt vahetatavad.
WSP ITALY kergsulamist valuvelgede disain, tootmine, allhange ja turundus on sertifitseeritud Tehnilise Järelevalve Ühingu TÜV Reinhland ja sertifitseerimisorganisatsiooni Bureau Veritas Certification poolt.

The alloy wheels "WSP Italy" are compatible spare parts type-approved according to UNECE Reg.124/07, manufactured by Acacia Srl in full compliance with the national, community and supranational regulations (Reg. 6/2002, Reg. 461/2010 , Dir. UE 46/2007 and D.M. 28 April 2008 issued by Italian Ministry of Transports in reception of the Dir. 2007/46/CE).
They are "replica replacement wheels" or "pattern part replacement wheels" and they are perfectly compatible with a specific vehicle for which they are intended exclusively in order to repair it so as to restore its original appearance and they indicate specifically, just in order to describe the destination, the car manufacturer.
The alloy wheels WSP Italy get punched inside with all the technical information provided for by the law, the mark and the indication NOT O.E.M. (NOT ORIGINAL EQUIPMENT MANUFACTURING) or compatible spare wheel in order to specify that it comes to not original spare wheel made by an independent manufacturer.

Lehe algusse

A.P.A.C. a.r.lA.P.A.C. a.r.l
A.P.A.C. s.r.l on Itaalia firma, kes on spetsialiseerunud õli-, määrde-, tanke- ja garaažiseadmete tootmisele. Kõik tooted valmistatakse enda tehases Itaalias. Seadmed projekteeritakse A.P.A.C.- inseneride poolt toetudes aastakümnete pikkusele kogemusele autovaldkonnas. Eeltoodu tagab toodetele eeskujuliku töökindluse, pika eluea ja funktsionaalsuse.

Lehe algusse

CRCCRC
CRC Industries Europe toodab ja pakub parima kvaliteediga hoolduskemikaale ning oma laiaulatusliku tootevalikuga on kindlustanud endale turul tugeva positsiooni ning on üks Euroopa suurimaid autokeemia ja aerosoolitootjaid. Kaubamärgi kontseptsioon "Always a winner" ("Alati võitja") on spetsiaalselt suunitletud nõudlikule professionaalile ning tootesarja arendamisel on arvestatud klientide ettepanekuid ning vajadusi saavutamaks tippkvaliteeti. CRC tootesari sisaldab laia valikut autohoolduskemikaale, määrdeaineid, määrde-eemaldeid, kütuselisandeid, liime, hermeetikuid, puhastus- ja korrosioonikaitsevahendeid ning spetsiaalseid tööstushoolduskemikaale.
Tootja omab ISO 9001:2008 kvaliteedisertifikaati.

Lehe algusse

KONTAKT CHEMIEKONTAKT CHEMIE
Tootja CRC Industries Europe tootesari Kontakt Chemie sisaldab kõrge kvaliteediga tooteid elektroonika- ja elektriseadmete ning kontoritehnika hoolduseks.

Lehe algusse

BEWAGBEWAG
Lumeketid

Lehe algusse

WORLD CLEANWORLD CLEAN
Tampereen Pesuainepalvelu Oy on Soome üks juhtivamaid professionaalsete pesuainete ja -seadmete tootjaid, pesuliinide ning pesutänavate paigaldajaid ning hooldajaid aastast 1973.
Nende toodete sortiment hõlmab laia valikut tõhusaid, kuid samas biolagunevaid ning keskkonnasõbralikke tööstuslikke pesu-, leotus- ja puhastuskemikaale, pigieemaldeid, poleerimisvahasid, käte pesu- ja kaitsevahendeid jne.

Lehe algusse

HOLTS, SIMONIZ, REDEXHOLTS, SIMONIZ, REDEX
Inglismaal loodud Holt Lloyd International Ltd on pika ajalooga, traditsioone ja kõrget kvaliteeti hindav autohoolduskemikaalide tootja. Holt Lloyd kuulub rahvusvahelisse Honeywell International Ltd kontserni pakkudes erinevaid väga hea hinna - kvaliteedi suhtega autohooldusvahendite sarju: Holts kaubamärgiga autohoolduskemikaale, Simoniz kaubamärgiga autoÅ?ampoone, poleerimis- ja kaitsevahasid, puhastus- ja pesuvahendeid, aerosoolvärve ning Redex kaubamärgiga kütuselisandeid.

Lehe algusse

RONALRONAL
Ronal on valuveljetööstuse innovaatiline liider, olles autotootjate poolt tunnustatud ekspert nii disaini alal, materjali tehnoloogias, tootmisprotsesside juhtimises kui ka pinnaviimistluse alal. Rohkem kui 40-aastane kogemus on usaldusväärsuse garantiiks. Ronal ei tooda mitte ainult valuvelgi vaid ka suurema osa tootmiseks vajaminevatest seadmetest ja instrumentidest, mis võimaldab kiiret ja efektiivset tootearendust ning tagab ühtlasi ka toodete kõrge kvaliteedi. Ronal'i inseneride käsutuses on kõige moodsamad testimisseadmed, mis võimaldavad simuleerida erinevaid teeolusid ja sõidusituatsioone, et kontrollida velgede funktsionaalsust ja vastupidavust. Veljed lähevad masstootmisse alles siis kui kõik testid on edukalt läbitud. Ronal'i valikusse kuuluvad erineva pinnaviimistllusega veljed nii sõiduautodele, linnamaasturitele kui ka kaubikutele mõõtudes 14"-20".

Lehe algusse

ANZIOANZIO
Anzio on Uniwheels Group'i uus kaubamärk, mille tooteid iseloomustab kõrge kvaliteet, innovatiivne disain ning mõistlik hind. Uniwheels Group on Eurooopa juhtivaid veljetootjaid, seda nii järelturule kui ka autovalmistajatele. Kõik tootmisüksused asuvad Euroopas, neist uusim Poolas, kus toodetakse ka Anzio kaubamärki kandvaid velgi. Loomulikult vastab kogu toodang autotööstuse kõrgeimatele standarditele ning omab KBA/TÜV/VDA kvaliteedi sertifikaate.

Lehe algusse

TRIUMFTRIUMF
Triumf Professional Tools on rahvusvaheliselt opereeriv ettevõte Slovakkias. Alates loomisest 1999- aastal on ettevõte pakkunud klientidele kõrge kvaliteediga käsitööriistu, eritööriistu, elektri- ja pneumotööriistu, erirakiseid mootori-, käigukasti-, piduri-, diisli- ja sillatöödeks. Lisaks palju muud huvitavat, mis on seotud autohoolduse ja remondiga. Pakutavad tooted toodetakse Itaalias, Saksamaal, Inglismaal, Slovakkias, Poolas, Tsehhis ning usaldusväärsete allhankijate juures Kaug-Idas.
Triumf Professional Tools eesmärgiks on pakkuda mõistliku hinnaga kvaliteetset tööriista, millest võib töömees rõõmu tunda ka mitme aasta pärast, kuna toodete vastupidavus ja kasutussõbralikkus ei jää alla kordades kallimatele brändidele!

Lehe algusse

RENSIRENSI
Kvaliteetne automatt põhjamaa tingimustesse!
Rensi matid on valmistatud kummi ja plastpolümeeride segust, seega on nad täiesti veekindlad, ei lõhna ebameeldivalt, nagu tavalised kummist valmistatud automatid ja säilitavad oma tumehalli struktuurse pinnaviimistluse pleekimata, kulumata ja mustust sidumata mitmeteks aastateks.
Kõik Rensi matid on automargikohased, täpselt kujundatud sobima konkreetse auto põrandaga. Kõrged servad väldivad pori ja vee valgumise auto salongi põrandakattele.
Saadaval sobivuskataloogi alusel eraldi, esimene või tagumine, juhipoolne või kaasistujapoolne.

Lehe algusse

Schomäcker Federnwerk GmbHSchomäcker Federnwerk GmbH
Üks suurimaid vedrutootjaid euroopas, kes toodab OE kvaliteedis lehtvedrusid veoatodele.

Lehe algusse

 ..
Motoral Eesti AS   Betooni 4a 11415 Tallinn   tel. 6 201 464