KEEMIATOOTED JA ÕLID
KEEMIATOOTED JA ÕLID
TÖÖRIISTAD
TÖÖRIISTAD
GARAAŽISEADMED
GARAAŽISEADMED
AKUD, TULED, TARVIKUD
AKUD, TULED, TARVIKUD
VEOKITE JA HAAGISTE OSAD
VEOKITE JA HAAGISTE OSAD
AUTOTARVIKUD JA VARUSTUS
AUTOTARVIKUD JA VARUSTUS
REHVID JA VELJED
REHVID JA VELJED
AED, KODU JA VABA AEG
AED, KODU JA VABA AEG

Üldkontakt

MOTORAL EESTI AS
Tala 6
11415 Tallinn
ESTONIA
Registrikood: 10003100
KMKR (VAT EU): EE100179640 

Panga rekvisiidid:

SWEDBANK AS
BIC: HABAEE2X
IBAN: EE772200221002158661 

AS SEB Pank
BIC: EEUHEE2X
IBAN: EE931010220211362226  

Üldinfo: 
 
Tel: +372 620 1464
Fax: +372 620 1422
e-mail: info@motoral.ee
Facebook: https://et-ee.facebook.com/motoraleesti/
 
Müügiosakond, raamatupidamine: E-R 8.00 - 17.00, L,P suletud
Ladu, kauba väljastus: E-R 8.00 - 18.00, L,P suletud

24h telefon (varuosad, veljed, rehvid jne.): +372 tuleb lähiajal! 
 

Klienditeenindus

.

Klienditeenindus, üldinfo

Tellimused, tooteinfo.
+372 620 1464
klient@motoral.ee
.

Aleksandr Rjaboi

Klienditeenindus
+372 621 3418
sass@motoral.ee

Veljed, rehvid ja tarvikud

.

Karl-Erik Lember

Veljed, rehvid, velje- ja rehvitarvikud
+372 620 1450
+372 501 5470
erik@motoral.ee
.

Ormes Tamm

Rehvid, veljed, rehvi- ja veljetarvikud
+372 527 8963
ormes@motoral.ee
.

Egon Pähn

+372 620 1451
+372 508 4024
egon@motoral.ee

Käsi-, elektri-, pneumo-, aku- ja eritööriistad

.

Kauri Tüvi

Käsi-, pneumo- ja eritööriistad
+372 621 3889
+372 553 4250
kauri@motoral.ee
.

Rein Remmelgas

Töökoja seadmed ja tarvikud. Käsi-, pneumo- ja eritööriistad
+372 621 3100
+372 523 0701
rein@motoral.ee
.

Erki Tiiman

Tööriistad, tarvikud, töökoja seadmed
+372 620 1494
+372 5567 2367
erki@motoral.ee
.

Martins Krumins

+372 505 8011
martins@motoral.ee

Töökoja seadmed ja tarvikud

.

Rein Remmelgas

Töökoja seadmed ja tarvikud. Käsi-, pneumo- ja eritööriistad
+372 621 3100
+372 523 0701
rein@motoral.ee
.

Kauri Tüvi

Käsi-, pneumo- ja eritööriistad
+372 621 3889
+372 553 4250
kauri@motoral.ee
.

Erki Tiiman

Tööriistad, tarvikud, töökoja seadmed
+372 620 1494
+372 5567 2367
erki@motoral.ee
.

Martins Krumins

+372 505 8011
martins@motoral.ee

Veoautode ja haagiste osad

.

Jüri Reidla

Veoautode ja haagiste osad
+372 620 1500
+372 507 6884
jyri@motoral.ee
.

Heiki Rüngenen

Veoautode ja haagiste osad
+372 620 1465
+372 512 5035
heiki@motoral.ee
.

Roland Lilium

Veoautode ja haagiste osad
+372 620 1469
+372 511 7707
roland@motoral.ee
.

Siim Sild

Veoautode ja haagiste osad
+372 620 1465
+372 502 9990
siim@motoral.ee
.

Mairo Männa

Veoautode ja haagiste osad
+372 620 1465
+372 5559 5426
mairo@motoral.ee
.

Martins Krumins

+372 505 8011
martins@motoral.ee
.

Sander Rüngenen

+372 620 1503
sander@motoral.ee

Keemiatooted ja õlid

.

Rain Kivilo

Motul õlid, Banner akud
+372 620 1466
+372 506 2877
rain@motoral.ee
.

Julia Anette Titov

Hoolduskeemia (lapsehoolduspuhkusel)
+372 620 1504
+372 5344 3414
julia@motoral.ee
.

Egon Pähn

+372 620 1451
+372 508 4024
egon@motoral.ee
.

Ain Netse

Autotarvikud ja hoolduskeemia
+372 620 1504
+372 5661 5399
ain@motoral.ee

Akud, tuled, pirnid, LED-id, juhtmetarvikud

.

Egon Pähn

+372 620 1451
+372 508 4024
egon@motoral.ee
.

Rain Kivilo

Motul õlid, Banner akud
+372 620 1466
+372 506 2877
rain@motoral.ee
.

Erki Tiiman

Tööriistad, tarvikud, töökoja seadmed
+372 620 1494
+372 5567 2367
erki@motoral.ee

Auto- ja eritarvikud

.

Egon Pähn

+372 620 1451
+372 508 4024
egon@motoral.ee
.

Aleksandr Rjaboi

Klienditeenindus
+372 621 3418
sass@motoral.ee

Aed, kodu, vaba aeg

.

Egon Pähn

+372 620 1451
+372 508 4024
egon@motoral.ee

Tööriistade ja seadmete hooldus ja remont. Garantiikäsitlus

.

Riivo Jürimets

Hooldus, remont, paigaldus.
+372 624 4044
+372 5305 5311
riivo@motoral.ee
.

Kristjan Klais

Hooldus, remont, paigaldus.
+372 624 4044
+372 522 7635
kristjan@motoral.ee
.

Sten Pajuri

Transport, logistika, hooldus, remont, paigaldus
+372 506 3973
sten@motoral.ee

Ladu

.

Rainer Raud

Ladu
+372 620 1490
+372 558 3231
rainer@motoral.ee
.

Kristjan Salmu

Ladu
+372 620 1490
ladu@motoral.ee
.

Mattias Reigo

Ladu
+372 620 1490
ladu@motoral.ee
.

Rivo Randla

Ladu
+372 620 1490
ladu@motoral.ee

Kauba taransport, laialivedu

.

Priit Prööm

Ladu, transport
+372 620 1490
+372 5854 3975
ladu@motoral.ee
.

Richard Mockaitis

Ladu, transport
+372 620 1490
+372 5855 6830
ladu@motoral.ee

Raamatupidamine

.

Laivi Kõre

Raamatupidaja
+372 620 1456
+372 503 7411
laivi@motoral.ee
.

Maksehäirete käsitlus

Maksmata arvete sissenõudmine ja käsitlus
+372 5193 7400
maksed@motoral.ee
.

Marge Tüvi

Raamatupidaja
+372 621 1464
marge@motoral.ee

Muu

.

Janek Saarm

IT- tugi, veebitellimused
+372 620 1740
+372 527 7200
janek@motoral.ee
.

Kati Kesa

Disainer
+372 620 1464
kati@motoral.ee
.

Sten Pajuri

Transport, logistika, hooldus, remont, paigaldus
+372 506 3973
sten@motoral.ee

Web Admin

+372 620 1740
web@motoral.ee
@ MOTORAL | DISCLAIMER