KEEMIATOOTED JA ÕLID
KEEMIATOOTED JA ÕLID
TÖÖRIISTAD
TÖÖRIISTAD
GARAAŽISEADMED
GARAAŽISEADMED
AKUD, TULED, TARVIKUD
AKUD, TULED, TARVIKUD
VEOKITE JA HAAGISTE OSAD
VEOKITE JA HAAGISTE OSAD
AUTOTARVIKUD JA VARUSTUS
AUTOTARVIKUD JA VARUSTUS
REHVID, VELJED JA TPMS
REHVID, VELJED JA TPMS
AED, KODU JA VABA AEG
AED, KODU JA VABA AEG

Üldkontakt

MOTORAL EESTI AS
Tala 6
11415 Tallinn
ESTONIA
Registrikood: 10003100
KMKR (VAT EU): EE100275227

Panga rekvisiidid:

SWEDBANK AS
BIC: HABAEE2X
IBAN: EE772200221002158661 

AS SEB Pank
BIC: EEUHEE2X
IBAN: EE931010220211362226  

Üldinfo: 
 
Tel: +372 620 1464
Fax: +372 620 1422
e-mail: info@motoral.ee
Facebook: www.facebook.com/motoraleesti/
 
Müügiosakond, raamatupidamine: E-R 8.00 - 17.00, L,P suletud
Ladu, kauba väljastus: E-R 8.00 - 18.00, L,P suletud

Klienditeenindus

.

Klienditeenindus, üldinfo

Tellimused, tooteinfo.
+372 620 1464
klient@motoral.ee
.

Hooldus ja seadmepaigaldus

800 8808 tasuta
hooldus@motoral.ee
.

Aleksandr Rjaboi

Klienditeenindus, veebitellimused
+372 621 3418
sass@motoral.ee

Veljed, rehvid ja tarvikud

.

Karl-Erik Lember

Veljed, rehvid, velje- ja rehvitarvikud
+372 620 1450
+372 501 5470
erik@motoral.ee
.

Ormes Tamm

Rehvid, veljed, rehvi- ja veljetarvikud
+372 527 8963
ormes@motoral.ee
.

Egon Pähn

+372 620 1451
+372 508 4024
egon@motoral.ee

Käsi-, elektri-, pneumo-, aku- ja eritööriistad

.

Erki Tiiman

Tööriistad, tarvikud, töökoja seadmed
+372 620 1494
+372 5567 2367
erki@motoral.ee
.

Margus Lints

Tootejuht, käsi-, pneumo- ja eritööriistad
+372 505 4084
margus@motoral.ee
.

Martins Krumins

+372 505 8011
martins@motoral.ee

Töökoja seadmed ja tarvikud

.

Erki Tiiman

Tööriistad, tarvikud, töökoja seadmed
+372 620 1494
+372 5567 2367
erki@motoral.ee
.

Kristjan Klais

Tootejuht, hooldus, remont, paigaldus.
+372 522 7635
kristjan@motoral.ee
.

Margus Lints

Tootejuht, käsi-, pneumo- ja eritööriistad
+372 505 4084
margus@motoral.ee
.

Martins Krumins

+372 505 8011
martins@motoral.ee

Veoautode ja haagiste osad

.

Jüri Reidla

Veoautode ja haagiste osad
+372 620 1500
+372 507 6884
jyri@motoral.ee
.

Heiki Rüngenen

Veoautode ja haagiste osad
+372 620 1465
+372 512 5035
heiki@motoral.ee
.

Mairo Männa

Veoautode ja haagiste osad
+372 620 1465
+372 5559 5426
mairo@motoral.ee
.

Ats Remmelg

Veoautode ja haagiste osad
+372 620 1503
+372 509 3800
ats@motoral.ee

Keemiatooted ja õlid

.

Rain Kivilo

Motul õlid, Banner akud
+372 620 1466
+372 506 2877
rain@motoral.ee
.

Julia-Anette Titov

Hoolduskeemia (lapsehoolduspuhkusel)
+372 620 1444
+372 5344 3414
julia@motoral.ee
.

Egon Pähn

+372 620 1451
+372 508 4024
egon@motoral.ee
.

Ain Netse

Autotarvikud, hoolduskeemia, õlid
+372 620 1504
+372 5661 5399
ain@motoral.ee
.

Mario Roosimägi

Autotarvikud, hoolduskeemia, õlid
+372 514 3331
mario@motoral.ee

Akud, tuled, pirnid, LED-id, juhtmetarvikud

.

Egon Pähn

+372 620 1451
+372 508 4024
egon@motoral.ee
.

Rain Kivilo

Motul õlid, Banner akud
+372 620 1466
+372 506 2877
rain@motoral.ee
.

Erki Tiiman

Tööriistad, tarvikud, töökoja seadmed
+372 620 1494
+372 5567 2367
erki@motoral.ee
.

Ain Netse

Autotarvikud, hoolduskeemia, õlid
+372 620 1504
+372 5661 5399
ain@motoral.ee
.

Mario Roosimägi

Autotarvikud, hoolduskeemia, õlid
+372 514 3331
mario@motoral.ee

Auto- ja eritarvikud

.

Egon Pähn

+372 620 1451
+372 508 4024
egon@motoral.ee
.

Ain Netse

Autotarvikud, hoolduskeemia, õlid
+372 620 1504
+372 5661 5399
ain@motoral.ee
.

Mario Roosimägi

Autotarvikud, hoolduskeemia, õlid
+372 514 3331
mario@motoral.ee
.

Aleksandr Rjaboi

Klienditeenindus, veebitellimused
+372 621 3418
sass@motoral.ee

Aed, kodu, vaba aeg

.

Egon Pähn

+372 620 1451
+372 508 4024
egon@motoral.ee
.

Kärol Teemant-Pajuri

Valgustid ja pirnid. Kohvi-, joogi- ja veeautomaadid.
+372 5665 5522
karol@motoral.ee

Tööriistade ja seadmete hooldus ja remont. Garantiikäsitlus

.

Hooldus ja seadmepaigaldus

800 8808 tasuta
hooldus@motoral.ee
.

Margus Lints

Tootejuht, käsi-, pneumo- ja eritööriistad
+372 505 4084
margus@motoral.ee
.

Martin Kuus

Hooldus, remont, paigaldus.
+372 624 4044
+372 525 5114
martin.kuus@motoral.ee
.

Kristjan Klais

Tootejuht, hooldus, remont, paigaldus.
+372 522 7635
kristjan@motoral.ee
.

Riivo Jürimets

Hooldus, remont, paigaldus.
+372 624 4044
+372 5305 5311
riivo@motoral.ee
.

Sten Pajuri

Transport, logistika. Hooldus, remont, paigaldus. Haldus
+372 506 3973
sten@motoral.ee

Ladu

.

Mait Vunk

Laojuhataja
+372 6201490
+372 508 2810
mait@motoral.ee

Kauba taransport, laialivedu

.

Richard Mockaitis

Ladu, transport
+372 620 1490
+372 5855 6830
ladu@motoral.ee
.

Sten Pajuri

Transport, logistika. Hooldus, remont, paigaldus. Haldus
+372 506 3973
sten@motoral.ee

Raamatupidamine

.

Marge Tüvi

Raamatupidaja
+372 621 1464
+372 503 7411
marge@motoral.ee
.

Pille Samberk

Raamatupidaja
+372 620 1501
+372 501 8672
pille@motoral.ee
.

Maksehäirete käsitlus

Maksmata arvete sissenõudmine ja käsitlus
+372 5193 7400
maksed@motoral.ee

Muu

.

Janek Saarm

IT- tugi, veebitellimused
+372 620 1740
+372 527 7200
janek@motoral.ee
.

Kati Kesa

Disainer
+372 620 1464
kati@motoral.ee
.

Sten Pajuri

Transport, logistika. Hooldus, remont, paigaldus. Haldus
+372 506 3973
sten@motoral.ee

Web Admin

+372 620 1740
web@motoral.ee
© MOTORAL | Isikuandmete kaitse põhimõtted